100smidowicz.com
studio
graficzne

Małe studio, duże możliwości

Grafik, freelancer do wynajęcia

Tutaj wszyscy klienci są tak samo ważni, a pasja i osobiste zaangażowanie towarzyszą każdemu, nawet najmniejszemu projektowi.

Nazywam się Joanna Śmidowicz, jestem grafikiem, detopowcem, freelancerem, reprezentuję pracownię graficzną smidowicz.com. Twórcze myślenie, stanowi o moim bycie. Myślę, szukam, dostrzegam, analizuję. Pomysły przekładam na wektory i piksele. Najlepiej czuję się w minimalistycznej formie. Zapoznaj się z moimi pracami, jeśli masz pytania, napisz lub zadzwoń.

Poznaj moje atuty

DOŚWIADCZENIE. Bogate i wieloletnie nie tylko z zakresu projektowania graficznego. Również przy współpracy z Klientem. Trzymam się zasady win-win. Dbam by skończony projekt był wygraną dla obu stron.

KOMUNIKACJA. smidowicz.com to jednoosobowe studio. Tutaj jestem przysłowiowym sterem i okrętem. Doradzam, projektuje, chętnie odpowiadam na pytania. Dostępna, w stałym kontakcie, zawsze w temacie Twojego projektu.

KREATYWNOŚĆ. Działam twórczo, stawiam na pomysłowość, na nowe idee, które tworzą niebanalne rozwiązania. Do powierzonych projektów podchodzę indywidualnie. Nie korzystam z gotowych rozwiązań. Szukam tych optymalnie najlepszych do danego projektu.

ZAWSZE NA CZAS. Szacuję czas niezbędny do stworzenie projektu. Nie przekraczam ustalonych terminów realizacji. Zdaję sobie sprawę z faktu, że działam w branży, w której czas płynie szybciej, a doba ma za mało godzin i jestem na to przygotowana.

ONLINE. Czyli bez ograniczeń. Tak właśnie współpracuję z Klientami. Często spoza granic naszego kraju. Taka specyfika pracy sprawdza się idealnie. Oszczędza czas i optymalizuje koszty współpracy, co przekłada się na niewygórowane ceny projektów.

PROFESJONALIZM. Pracuję na legalnym oprogramowaniu oraz sprzęcie. Przekazuję autorskie prawa majątkowe. Od 2005 prowadzę zarejestrowaną działalność, wystawiam faktury VAT.

ZAUFANIE. Powracający klienci to moja największa duma. Z niektórymi mam przyjemność współpracować już od ponad dwunastu lat, co doceniam i za co dziękuję!

Klienci